2014 Dakar. Finální závod a pódium

Blogger Sergei Dolya píše: Takže Dakar 2014 skončil ... Byli jsme málo za rozvrhem po vydání v posledních dnech - intenzita událostí byla příliš silná. Teď jsem doma a mám možnost klidně mluvit o posledních dnech v Chile. Ale nejdřív chci předvést fotky z nejsvětlejších událostí rally - Dakarového pódiu.

Roman Briskindov a jeho "Lucky Cat" dokončili shromáždění doslova na posledních silách. Auto z Georeydu to nedokázalo vyzvednout na stupních vítězů, kluci z Georeydu se táhli na lano - právě v závěru posledního zvláštního jeviště, Roman měl přilnavost. Tým Roman se umístil na 49. místě - to je dobrý výsledek, když se začalo 152 aut a méně než polovina skončila. Sergej Karjakin - mladý quadracyklist z Jekatěrinburgu, o kterém jsem řekl v předchozím příspěvku - se umístil na 7. místě! Výborný výsledek pro mladého člověka, který poprvé promluvil v Dakaru. Samozřejmě, Kamaz-Master tradičně vykazuje vynikající výsledky - 4 místa v prvních pěti!

(Celkem 61 fotografií)

Post Sponsor: Chcete exkluzivní design krajiny? Přijměme přírodní krásu na vaši adresu a necháme ji navždy! Informace z webu verto.ru
Zdroj: věstník /sergeydolya

1. A nyní navrhuji, abych viděl, jak byli oceněni finalisté a vítězové ...

2. Před pódiem se všechny týmy shromáždily v uzavřeném parku a řidiči vozidel rozdělili.

3.

4. Čas výstupu na pódium byl naplánován předem. Zůstali jsme za půl hodiny v tahu u týmu Georeyda, který je veden Artem Varentsovem (přišli na 38. místě)

5.

6. Na pódium zablokovala celou ulici. Na obou stranách bylo nespočet fanoušků.

7.

8.

9. Každých 20 minut zazněly kvadrámy a motocyklové závody po chodbě a vedly dav.

10. Podium

11. Orlando Terranova

12. Kamaz-majster stojí na sloupu vozu

13. Chagin nařídil Andrei Karginovovi předtím, než půjde na pódium. Velmi vzrušující moment

14. Holandský tým De Roy na druhém místě

15.

16.

17. Nákladní automobily nezvedly na pódiu samotné (tam bylo příliš málo místa). Ale kolem publika