Druhé mezinárodní dětské fórum Fotbal pro přátelství

Dne 24. května se v Lisabonu (Portugalsko) konal druhý mezinárodní dětský fotbalový fórum pro přátelství, který Gazprom realizoval v rámci programu Gazprom pro děti. Před fórem se týmy ze 16 zemí, které se účastní projektu, bojovaly o vítězství v turnaji na ulici.

Pohlédl tam a fandil za naše.

(Pouze 50 fotek)

1. Na fóru v Lisabonu se zúčastnily děti a mládež ve věku 12-14 let ze 16 zemí světa.

2. Děti z Ruska, Běloruska, Ukrajiny, Velké Británie, Maďarska, Německa, Itálie, Nizozemska, Polska, Portugalska, Srbska, Slovinska, Turecka, Ukrajiny, Francie a Chorvatska soutěžily mezi sebou,.

3. Přišli hosté turnaje.

4.

5. Před zahájením soutěže - ujistěte se, že uděláte fotografii..

6. Diváci mají sedadla..

7. Turnaj se konal na principu "ztracených". Náš tým čelil první hře u italského národního týmu..

8. Trochu zahřát.

9. Hodnost novinářů.

10.

11. A rozhovory s dětmi.

12. Začal!

13. První cíle, první radost a první smutek.

14. Naši kluci vstřelili gól!

15.

16. Někdo vyhrává, někdo ztrácí.

17. Strašidelný! Ale musíte hrát ??

18. Každý, kdo zažívá - publikum, novináři, kluci na lavičce.

25.

26. Vítězové turnaje byli hráči týmu Benfica z Portugalska. Druhé místo získal srbský tým "Červená hvězda" a třetí místo obsadili naši kluci z "národního týmu ruských měst".

27.

28. Boj o ceny byl nejvíce vzrušující.

29. Veselí se na chvíli nezhoršily.

30. Situace se měnila rychlostí blesku..

31.

32.

33. Takové blízké vítězství doslova vyklouzlo z nosu Srbů..

34. Muži z Portugalska podporují svého nedávného soupeře.

35. Po skončení turnaje byli kluci gratulováni fotbalisty z Petrohradu "Zenith" Anatoly Tymoschuk a Luis Neto, byli svázáni s symbolickým náramkem na přátelství.

36.

37. Fotografie paměti.

38. Po turnaji se konala tisková konference za účasti legendárního německého fotbalisty Franze Beckenbauera, vítěze Ligy mistrů - 2004 Vitor Bayi a generálního ředitele společnosti Gazprom Germania Vyacheslav Krupenkov.

39.

40.

41.

42. Tento projekt se realizuje již druhý rok, aby přilákal mladý generační zájem o tento sport a pomáhá prosadit respekt k jiným kulturám, národům a také zájem o zdravý životní styl, řekl Vyacheslav Krupenkov.

43.

44. Po tiskové konferenci se uskutečnilo slavnostní předání cen.

45.

46.

47. Kapitáni týmů hlasováním navrhli jmenovat budoucího vítěze Ligy mistrů. S nepatrným rozpětím, kluci vyjádřili svou sympatii k Madridu "Real".