Kazachstán předstíral, že je dívkou a dosáhl finále soutěže ženských krásek

Rezident Alma-Ata Eli Dyagilev byl vyfotografován v podobě dívky a dělal ho do finále soutěže krásy Miss Virtual Kazakhstan, porazil téměř 4 000 soupeřů. Poté se muž přiznal k podvodu a jeho místo ve finále šlo k jinému účastníkovi..

Zdroj: Sputnik Kazachstán

Každá dívka z Kazachstánu starší 18 let se mohla zúčastnit Miss Virtual Kazakhstan. Chcete-li to udělat, bylo nutné umístit svou fotku do jedné ze sociálních sítí, podepsat ji s hashtagem soutěže a uvést jméno, příjmení, věk a město. Pravidelní uživatelé hlasovali pro každou dívku, organizační výbor pouze kontroloval hlasy za pravost.

Z 4 000 dívek vstoupilo do finále 16 účastníků, včetně Eli Dyagileva, který se představil jako 24letá Arina Aliyeva z oblasti jižního Kazachstánu. Poté mladý muž sám porotci řekl, že není žena: "Došel jsem do finále a když jsem si uvědomil, že všechno bylo příliš daleko, rozhodl jsem se odhalit obraz Ariny Aliyevy." Organizátoři soutěže připustili, že situaci šokovali. Tvrdí, že podvod byl odhalen ve fázi ověřování dokumentů: před tím byla veškerá komunikace s účastníky online..

Aikerim Temirkhanova

Dne 3. února uspořádala organizační komise soutěže oznámení, že "účastník z regionu Jižní Kazachstán Arina Aliyeva byl diskvalifikován za poskytnutí nepravdivých informací o sobě." Místo "Arina" ve finále prošel Aikerim Temirkhanova ze Shymkentu. Hlavní krásu od 5. do 19. února budou vybrány běžnými uživateli, vítězem se dostane auto Nissan.

Eli Dyagilev má 22 let, pracuje jako model: účastní se výstav a snímků. Vysvětlil svůj akt "podporou přirozené ženské krásy a charisma".

"Mezi mnou a mými přáteli byl spor o krásu a pak jsem se rozhodl zúčastnit se této soutěže a sám jsem vždy obhajoval přirozenou krásu .Nyní můžete vidět sami sebe, že mnoho dívek je stejného druhu, všichni mají stejnou barvu, oblékají se a myslí si, že sledují trendy, jsou krásné. Nemyslím si to.

"Byl jsem příjemně překvapen reakcí Kazachstánů tím, že mnozí podpořili svou akci. Nechci naléhat na to, abych oklamal nebo změnil na dívky, chtěl bych upozornit veřejnost na skutečnost, že není stejný standard důležitý, ale přirozenost a individualita každého člověka je zapotřebí. ne to, co se někde ukazuje, ale co přesně pro vás probíhá ".

Když se Dygilev zeptal, jak vidí skutečně krásnou osobu, všiml si totality vnitřní krásy, individuální plnosti a zdraví..