Kanadské propojky

Fotografové milují zajímavé tváře. Jsou mezi nejzajímavějšími lidmi jamky z odrazových můstků, které dělají 3,5 otáčky a 2,5 otáčky za sekundu a pak jsou pod hladinou rychlostí asi 60 km / h. Rozhodněte se za sebe.

Viz také problémy - Nejzábavnějším člověkem jsou propojky ve vodě, legrační plavci

(Celkem 36 fotek)

1. Eric Zen skočí z 10 metrů odrazového kanálu v kanadském olympijském bazénu v Montrealu. (Steve Russell)

2. Miriam Semani skočí z 3-metrového odrazového můstku. (Steve Russell)

3. Nicholas Beaupre během kvalifikačního kola pro skoky ze 3-metrového odrazového můstku. (Steve Russell)

4. Megan Benfieto vyskočí z 3metrové plošiny. (Steve Russell)

5. Manévry Kevinem Leongem skákat z 3metrové platformy. (Steve Russell)

6. Riley McCormick vyhrál mužskou kvalifikační soutěž v 10 metrů odrazovém můstku. (Steve Russell)

7. Tyler Henschel se chystá vstoupit do vody s 10 metrů odrazovým můstkem. (Steve Russell)

8. Nicholas Beaupre za letu od 3 m odrazového ramene. (Steve Russell)

9. Tyler Henschel v letu z 3-metrového odrazového ramene. (Steve Russell)

10. Ruben Ross skončil na druhém místě v kvalifikačním kole skoku od 3 m odrazového ramene. Půjde na olympijské hry, aby se zúčastnil synchronního potápění od 3 metrového odrazového ramene s Alexandrem Despátem. (Steve Russell)

11. Dále sportovci vstupují do vody. Na fotografii: Pamela Ware po skoku z 3 m odbočky v Montrealu. (Steve Russell)

12. Melanie Rinaldi skončila na druhém místě v kvalifikační soutěži. (Steve Russell)

13. Miriam Selmani vstoupí do vody. (Steve Russell)

14. Ruben Ross dokončí skok s 3 metrovým odrazovým můstkem. (Steve Russell)

15. Thea Siskakis se připravuje vstoupit do vody. (Steve Russell)

16. Jumpery se zahřejte ve vodě před skokem. (Steve Russell)

17. Cody Yano je připraven vstoupit do vody po skoku z 3-metrového odrazového můstku. (Steve Russell)

18. Ruben Ross shromažďuje do plic více vzduchu, než skočí z 3 m odbočky. (Steve Russell)

19. Alexandra Despati se nemusí účastnit kvalifikovaných soutěží. Už odešel do olympijského týmu. Despati bude soutěžit v seskokech ze 3 m odrazového můstku a v synchronizovaných skokech. (Steve Russell)

20. Ačkoli Ruben Ross získal pouze druhé místo v kvalifikační soutěži, pořád bude v Londýně jako partner Alexandre Despati v synchronizovaných skoků. (Steve Russell)

21. Jennifer Abel (centrum) se také nepodívalo na kvalifikačních kolech, ale byla v bazénu a byla skutečně šťastná, když Roselin Filion (vlevo) vyhrál kvalifikační soutěž skoků ze 10 metrů odrazového můstku. Megan Benfieto (vpravo) je její partner. Účastní se soutěží v seskokech ze třímetrového odrazového můstku v jednom a synchronním výboji. (Steve Russell)

22. Emily Heymans se směje a Jennifer Abel se zoufale pokouší, když se dozví, že půjde do Londýna. (Steve Russell)

22. Francois Imbe-Dulac vyhrál seskoky ze třímetrového odrazového ramene a místo v olympijském týmu. (Steve Russell)

24. Reakce Riley McCormickové poté, co vyhrála skok z 10 metrů odrazového ramene. (Steve Russell)

25. Megan Benfieto ve skoku. (Steve Russell)

26. Roselyn Filion oslavuje své vítězství v kvalifikační soutěži při skoku z 10 metrů odrazového můstku. (Steve Russell)

27. Eric Zen skončil druhý. Bude muset počkat až do 9. června, aby zjistil, zda půjde na olympijské hry. (Steve Russell)

28. Jumpery se zahřejí před kvalifikačními soutěžemi. (Steve Russell)

29. Melanie Rinaldiová se objevuje na povrchu. (Steve Russell)