Světové zimní extrémní hry

Světová zimní extrémní hry začala v Aspenu na konci neděle. Shaun White získal svou čtvrtou po sobě jdoucí zlatou medaili v soutěži o snowboarding. Podívejme se na nejlepší fotky z této sportovní události..

(Celkem 42 fotografií)

1. John Teller (centrum) vede vedení, předjíždí Chris Del Bosco (vlevo) a Casey Package. Teller vyhrál zlatou medaili v extrémním lyžování v Buttermilku 30. ledna v Aspenu v Coloradu. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

2. Snowboarder na světových zimních extrémních hrách v Aspenu. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

3. Halldor Hengason provádí snowboardový trik ve sborových soutěžích. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

4. Shaun White se zahřeje před konkurencí mužů. (RJ Sangosti, The Denver Post)

5. Maud Raymond trénuje před slopestyle soutěží. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

6. Zach Black vystoupí na platformu Superpipe v Aspenu. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

7. Justin Hoyer se připravuje na kolo vylučovacího kříže. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

8. Colby Crapo během křížení sněžných skútrů. (AP Photo / Věstník, Christian Murdock)

9. Sean White se zahřeje před konkurencí. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

10. Justin Hoyer ve finále sněžných skútrů freestyle. (RJ Sangosti, The Denver Post)

11. Fei Gulini skončí ve kvalifikační fázi soutěže ženských snowboardů. (RJ Sangosti, The Denver Post)

12. Simon Dumont na soutěži superpipe. (RJ Sangosti, The Denver Post)

13. Stejně tak Simon Dumont. (RJ Sangosti, The Denver Post)

14. 12letý Leo MacDonald se nebál dostat do finále v šortkách. O svém rozhodnutí jednoduše řekl: "Vždy nosím šortky." (Foto od AAron Ontiveroz, The Denver Post)

15. Partner udržuje operátor kanálu ESPN, zatímco sněžný skútr protéká a rozbíjí pilíře sněhu. V soutěži se na trati pohybují dva účastníci. Cílem je vybojovat soupeře a zároveň se mu podaří ukázat triky. (Foto od AAron Ontiveroz, The Denver Post)

16. 21letá pobočka Camron tančí v klubu "Hunter Bar". DJ Skip Reap potěšil dav celou noc svým rytmům. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

17. 21letá studentka Yantzen Roth pije pivo s přáteli v centru města Aspen, kde se společnost dostala do extrémních her a jen se vydala. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

18. Barman "Little Annie" Steve nalévá 13 koktejlů "Jaeger Bombs". Ačkoliv si tenhle chlap objednal pro své přátele, barman mu nedovolil, aby si ho sám nosil u stolu. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

19. Brzy ráno před závodem superpipe. (RJ Sangosti, The Denver Post)

20. Crescent, "zarámovaný" sedačku 29. ledna v Aspenu. (RJ Sangosti, The Denver Post)

21. Nick Baumgartner objal svého šestiletého syna Landona ve finále snowboardové soutěže. Baumgartner vyhrál svou první medaili v extrémních hrách. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

22. 14letý Myles Fricker s afro kartáčkem na vlasy. Myles říká, že si vyrůstal z druhého ročníku, protože je "velmi výrazný". (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

23. Gretchen Bleier před ženským finálem. Bohužel, dívka selhala ve všech třech pokusech. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

24. Bobby Brown z Denveru padl v posledním kole soutěže "Big Air", ale přesto se mu podařilo vzít stříbro. (Foto RJ Sangosti, The Denver Post)

25. Bobby Brown po tomto pádu. (Foto RJ Sangosti, The Denver Post)

26. Zleva doprava: Chris Del Bosco a John Teller překonávají cílovou čáru ve finále. Nejprve skončila s teller, Del Bosco obdržel stříbro. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

27. Účastníci závodu "SnoCross" ve finále v Aspenu. (RJ Sangosti, The Denver Post)

28. Kelsey Serva (níže), Fannie Smith (v baru) a Ophelia David překonávají cílovou čarou v soutěži žen. Serva a David čelili, ale dokázali se dostat k cíli první a druhé, resp. Smith byl třetí. (AP Photo / Věstník, Christian Murdock)

29. Sean White na cestě k jeho zlaté medaile. (RJ Sangosti, The Denver Post)

30. Slavné kadeře Seana Whitea během tréninku. Bílá vyhrál svou čtvrtou po sobě jdoucí zlatou medaili. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

31. Katsuhiro Kakubo čeká na start jeho prvního kola v závěrečné superpře. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

32. Zlatý medailista Sean White. (RJ Sangosti, The Denver Post)

33. Diváci jsou přeplněni v blízkosti sněžné skútru sněžné skútry. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

34. Diváci přišli, aby Shawn White vyhrál své čtyřikrát za sebou v soutěži o snowboard. Na těchto hrách byl zaznamenán rekord - 114200 diváků za čtyři dny soutěže. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

35. Tucker Hibbert vede závod sněžných skútrů. Hibbert vyhrál svou šestou zlatou medaili. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

36. Nate Baumgartner se raduje, že se mu podařilo překonat Kevin Hill a získat zlatou medaili. (AP Photo / The Denver Post, AAron Ontiveroz)

37. Účastníci závodu na sněžném skútru. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

38. Gretchen Bleiler před tréninkem. V soutěžní soutěži skončila šestá. Kromě aktivních sportů je spoluvlastníkem malého online knihkupectví. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

39. Americká Lindsay Jacobellys poté, co obdržela zlatou medaili v soutěži ženských snowboardů. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

40. Zleva doleva: Graeme Watanabe z USA, Nate Holland z USA, Alex Deybold z USA, Jonathan Cheever z USA a Rob Fagan z Kanady ve čtvrtfinále snowboardingu. Zlatou medaili vyhrál Baumgartner. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

41. Šimon Dumont z Maine letí přes publikum. Dokončil třetí. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

42. Francouz Thomas Krief blahopřeje svému krajanovi Kevinu Rollandovi (vlevo), který zvítězil v soutěži superpipe. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)