Pohled zevnitř Malajské Grand Prix 2011 Formule 1

Minulý víkend byl pro tým Red Bull Racing opět produktivní. Ona s jistotou vede šampionát, ale hlavními soupeři jsou McLaren a Ferrari. Zjistíme, co zůstává za televizní obrazovkou královských závodů Formule 1. (Pozor Formule 1: Sezóna 2011 je otevřená, Formula One: Za scénami Grand Prix Austrálie 2011, Za scénami Formule 1: Malajsie 2011 - trénink, kvalifikace).

(Celkem 53 fotek)

Zdroj: avtomaniya.com

1. Fernando Alonso (Ferrari) skočí turniketu u vchodu do paddocku

2. Bernie Ecclestone - prezident FOM (Formule 1 Management)

13.

14. Felipe Massa (Ferrari) čeká na start Malajské Grand Prix na startovním roštu

24. Vettel získá sílu (tekutinu) před spuštěním

25. Výměna názorů mezi Sebastianem a jeho závodním inženýrem Guillaumem Roquelinem

32. Hromadná výměna kol

33. Fernando Alonso (Ferrari) dorazil na nový profil předního křídla po kolizi s Hamiltonem

34. Jarno Trulli (Lotus) u zastávky pit. Na konci závodu: začal malajský závod od 19. místa, Heikki Kovalainen vylézl na patnácté místo po trati a blíže k cíli, aktivně bojoval proti závodníkům Toro Rosso, ačkoli Finn nedokázal předjet. Jeho partner Jarno Trulli byl nešťastný - problém s senzorem spojky donutil Itala zaparkovat auto v jamkách.

35. McLaren pit stop pro Jensona Buttona

36. Jérôme D'Ambrosio (Marussia Virgin)

37. Nick Heidfeld (Lotus Renault) obchází vnější poloměr Lewise Hamiltona

38. Několik minut pršelo, ale fanoušci vědí, že v Malajsii je Grand Prix obvykle déšť.

39. Rubens Barrichello (Williams) se snaží dostat do krabic bez pneumatiky.

40. Druhý závod v řadě Williams závodníci nemohli vidět kostkovanou vlajku. Spolu s HRT tým stále nespadá do klasifikace FIA ​​- stejně jako v Melbourne, Barrichello bylo zabráněno hydraulikou a Maldonado prodělal přerušení zapalování.

41. Sergio Perez nedokázal skončit ve druhém závodě Formule 1. Mexičan byl v průběhu závodu 14., když v 25. kole Sebastiena Buemiho, který byl před Sebastienem Buemi, odletěl nějaký prvek.

42. Timo Glock (Marussia Virgin)

43. Sebastian Vettel (Red Bull) nejprve překročí kůlovou vlajku..

Za scénami Formule 1: Malajsie 2011 - konec

44. Vítězové - Sebastian Vettel (Red Bull), Jenson Button (McLaren) a Nick Heidfeld (Lotus Renault)

45. Moment slávy a dosažení cíle.

46. ​​Šampaňské

47. Vettel, který zvítězil v závodě, poznamenal, že na začátku mu pomáhal systém KERS. Během kurzu pracovala přerušovaně, ale dokázal situaci řídit..

48.

49.

50. Technický ředitel Red Bull Racing Adrian Newey blahopřeje Vettelovi

51. Jenson Button skončil druhý v Sepangu a porazil svého partnera na úkor efektivnější strategie. Po skončení filmu Briton řekl, že nalezení nejlepšího způsobu použití gumy na dálku bylo velmi obtížné ...

52. Lewis Hamilton (McLaren) se vrací od správců FIA. Po skončení Grand Prix Malajsie strávili trenéři Fernanda Alonsa a Lewise Hamiltona, když přidali dvacet vteřin k výslednému výsledku. Alonso je potrestán kvůli srážce s Hamiltonem, když se Španěl dotkl automobilu britského předního křídla, byl Lewis pokutován za opakovanou změnu trajektorie v tomto boji. Jako výsledek, Alonso si udržel šestou pozici v závěrečném protokolu a Hamilton šel dolů k osmé řadě a předával Kobayashi dopředu.