Olympijské hry mládeže v Singapuru (část 3)

Ve čtvrtek se první finále setkaly první olympijské hry mládeže v Singapuru. Rusští sportovci získali 20 zlatých medailí a získali druhé místo v medaili. Na první - čínské sportovce. Nabízíme vám třetí část fotografií z těchto sportů. (Pozor Část 1, Část 2).

(Celkem 17 fotografií)

Sponzor: Zdarma počítačový software najdete na MyFreeSoft.ru. Velký výběr programů různých kategorií pro všechny příležitosti.

1. Sportovec z Bulharska Denislav Zuslekov (v červené barvě) a Fradimil Makeyo z Venezuela během boxerského boje ve váhové kategorii do 57 kg 24. srpna. Fradimil vyhrál tento boj a získal bronzovou medaili. (Sam Kang Li / AP)

2. Chileští fotbalisté porazili národní tým Rovníková Guinea ve finále trestního střílení. Skóre bylo 5: 3. (Vivek Prakash / Reuters)

3. Avomo Felisidad, sportovec z Rovníkové Guiney, je na fotbalu po faulu v zápase proti Chile. (Issei Kato / Reuters)

4. Čínský sportovec Qiu Bo skáče z 10 metrové věže. Číňané vyhrál soutěž při potápění z věže před 67,95 body ukrajinského Alexandra Bondara. (Wong Maye-E / AP)

5. Ooi Zi Liang z Mylasie skočí z 10 metrů věže. (Wong Maye-E / AP)

6. Arina Sharopa z Běloruska během představení s míčem v soutěžích rytmické gymnastiky. Běloruskou se stala majitelkou stříbrné medaile, ruská Alexandra Merkulová vzala zlato. (Wong Maye-E / AP)

7. Anika Profitt z Namibie klesá míč během svého vystoupení v soutěžích pro rytmickou gymnastiku. (Wong Maye-E / AP)

8. 17-ti letý Tim Pirits z Německa vyskočí z 10 metrů věže. (Wong Maye-E / AP)

9. Sportovec z Brazílie Tiago da Silva skočí s prutkem v dešti. (Stephen Morrison / EPA)

10. Mladý atlet z Číny Jiao Liu během svého triumfálního představení. Dívka se stala olympijským vítězem v hrách mládí v Singapuru při skoku z 3 metrové věže. (Tim Chong / Reuters)

11. Kanadský Pamela Weir během skoku ze 3 metrů odrazového ramene. (Wong Maye-E / AP)

12. Čínský sportovec Jiao Liu, který se stal olympijským šampionem mládežnických her ve skoku z 3metrové plošiny, otřásá hlavou po vynoření na povrch bazénu. (Wong Maye-E / AP)

13. Skok amerického dvojice Lenz / Vallejo nevypadá příliš synchrónně. (Tim Chong / Reuters)

14. Hong Tsu Xiang (Tchaj-wan) během hry stolního tenisu, který ztratil od japonského Koki Niva, který vzal zlato z olympijských her. (Wong Maye-E / AP)

15. Virginie Nyambura z Keňa (vlevo) a Tsehinesh Tsenga z Etiopie během závodu ve vzdálenosti 2000 metrů s překážkami. (Stephen Morrison / EPA)

16. Shayan Nazirpurdizazhi z Íránu (modře) během zápasu s belgickým Tomem Nikiforovem v soutěžích džudo. (Issei Kato / Reuters)

17. Ruská Nadezhda Leontyeva na konci pěti kilometrů. V sobotu na olympijských hrách mládí v Singapuru získal Leontyeva bronz v 5000 m chůze, když zmeškala italskou Anna Clemente a čínskou Mao Yanshu kvůli pádu ukrajinské ženy na cílové čáře. (Sam Kang Li / AP)

Zdroj: Sportovní blog