Závod na lepenkových lodích

22. ročník závodů na lepenkové lodi na řece Tred Avon v Oxfordu pomáhá získat peníze na místní olympijské hry. Týmy soutěží v různých kategoriích o ceny, včetně ceny za nejzábavnější loď..

(Celkem 9 fotek)

Sponzor: Blogy, Wordpress, Propagace webových stránek - Zde jsou hlavní témata blogu "Royal Dinosaur" Jak se stát nejlepším bloggerem? Jak vytvořit oblíbený web? Jak vydělat peníze online? Přečtěte si o tom všechno na blogu "DracoRex"

1. Tým Betsy Ross ve vlasteneckých barvách byl diskvalifikován, protože se potopil. Všechny lodě účastnící se soutěže byly vyrobeny z biologicky rozložitelných materiálů. (Sarah L. Voisin)

2. Eric Wardell (vlevo) jde se svými přáteli na začátek. 12-letý účastník závodů z Pitmanu v New Jersey, ale jeho babička žije v Oxfordu. Jeho loď ve tvaru delfína se umístila na druhém místě v nejzábavnější kategorii lodí. (Sarah L. Voisin)

3. Osmiletý bývalý obyvatel Oxfordu Jack Boucher se připravuje na svou loď "RMS Titanic" se svou matkou Lisou a otcem Wardem. Jeho loď se nezřítila do ledovce, ale stále se dostala dolů docela rychle. (Sarah L. Voisin)

4. Lodí s názvem "Zmačkané kaučukové káčátko" se plavilo pod hlavou restaurace "Ruffled Duck Inn" v Oxfordu. (Sarah L. Voisin)

5. Sedmiletá obyvatelka Oxfordu, Galen Marquez, čeká, že její matka Ley nastoupí na Bunny Boat. Tým obsadil třetí místo. (Sarah L. Voisin)

6. 18-rok-starý Tim Wood, jehož hlavní příjem pracuje na internetu, pluje ve své lodi "Lusby" na cílové čáře. Dřevo získalo první místo v závodě "zábava" a čtvrté místo v "rychlostním závodě". (Sarah L. Voisin)

7. Desetiletá Tessa Kanstrum jde na pláž. Tessův tým skončil pátým. (Sarah L. Voisin)

8. Zelený drak skončil třetí v dětské kategorii. (Sarah L. Voisin)

9. Loď "Squeaky Clean" se téměř potopila, ale skončila šestá. Tým získal Grand Prix za nejzábavnější loď. (Sarah L. Voisin)

Zdroj: Blog o svátcích a festivalech