Behind Scenes 2011 Kanaďan Grand Prix Fantastic Race

Minulý víkend jsme viděli nejdelší fázi Formule 1 v celé historii mistrovství. Trvalo to 4 hodiny a 4 minuty (4: 04: 39.537) v okruhu Gilles Villeneuve. Byla to jedna z nejvíce vzrušujících a nepředvídatelných Grand Prix, kterou jsme viděli v této sezóně. Kromě toho můžeme říci, že osud všech tří míst na stupních vítězů byl rozhodnut až v posledním kole. Na vaši pozornost, co zůstává v zákulisí kanadské Grand Prix 2011. Jako vždy, jen velké fotky.

Viz také problémy Fotografie formule 1: za zákulisí příprav pro Turecko, Formula One: Za scénami Grand Prix Austrálie 2011, Za scénami Formule 1: Malajsie 2011 - trénink, kvalifikace, Formule 1 zevnitř: Čínská Grand Prix 2011

(Celkem 62 fotografií)

Zdroj: Auto

Za scénami kanadské Grand Prix 2011: příprava

1. Příchod Lewis Hamilton (McLaren)

2. Vettel společně rodina: Norbert a Fabian Vettel (otec a bratr)

12. Narain Kartikeyan (HRT)

13. Komikový obraz nad vozem Jerome D Ambrosia (Marussia Virgin), který se v sobotu dostal na trávu

14. Přemýšlivý Nico Rosberg (Mercedes GP)

15. Richard Branson, zakladatel Panny Marie

16. Fernando Alonso (Ferrari) vystřelí ze startovní mřížky přímo do jámy

17. Michael není výjimkou

Za scénami kanadské Grand Prix 2011: 20 minut před začátkem

18. Alonso (Ferrari)

19. Co dělá Vettel?

20. Nedávné přípravy automobilu Adrian Sutil (Force India)

27.

28. Při opětovném startu se Hamilton a Webber postavili na čtvrtém místě a ztráceli několik pozic. Po několika kusech Hamilton napadl Button, Jenson neopustil své partnerské místo a Lewis se připojil ke zdi. Auto muselo být evakuováno, bezpečnostní vůz opustil.

29.

30. Tlačítko: "Je mi velmi líto, že jsem narazil do Lewisu v Kanadě. Diskutovali jsme, co se stalo - to se děje v závodě, nevěděl jsem, že je na tom místě, napadl Hamilton a bohužel jsme oba oba. Srážka s týmovým kolegou je nejhorší věc, kterou si dokážete představit, ale o tom jsme mluvili, otázka je urovnána ".

31.

32.

33.

34. Felipe Massa (Ferrari) zlomil "nos" auta proti zdi

35. Nick Heidfeld (Lotus Renault)

36. Nico Rosberg a Michael Schumacher (Mercedes GP)

37. Barrichello (Williams)

Za scénami kanadské Grand Prix 2011: červené vlajky

38. První bouřka byla krátká, ale další, která byla ještě silnější, brzy začala, a v 25. kole bylo zastaveno s červenými vlajkami, dokud se počasí nezlepšilo. Závodníci opustili auto, tým dostal příležitost sloužit zařízení.

39.

40. Mechanici zkontrolují auto Felipe Massa (Ferrari)

41.

42. George Lucas přivádí do Montrealu

43. Speciální auta vedly na trať k čištění vody - v některých rohoch se drenážní systém nemohl vyrovnat. Pozastavení bylo zpožděno, závod začal v 13:00 místního času, takže to bylo ještě daleko před setměním - restart byl oznámen v 15:50.

44.

45. Vettel na příkazovém můstku

Za scénami kanadské Grand Prix 2011: restartujte závod

46. ​​Peloton znovu vedl bezpečnostní auto, závodníci dali pneumatiky na silný déšť. Kanadský závod byl pro Ferrari neúspěšný v sezóně. Fernando Alonso poprvé v letošním roce nemohl získat body, odešel z boje po incidentu s Buttonem a Felipe Massa ztratil šanci na pódiu kvůli odchodu, když předjíždí Narainovi Kartikyanu.

47.

48. Schumacher, Webber a Button jeli v těsné skupině..

49. Maršálové pomáhají Pastorovi Maldonadovi (Williamsovi)

50. Výměna pneumatik Jerome D'Ambrosio (Marussia Virgin)

51. Pete Pastor Maldonado (Williams)

52. A Rubens Barrichello (Williams)

53. Vodní dým po Vitantoniu Liuzzi (HRT)

54. Jenson Button vyhrál chaotický kanadský závod, před Sebastianem Vettelem v posledním kole a nazval to nejlepší v jeho kariéře

55. V Kanadě strávil Michael nejlepší závod poté, co se vrátil do Formule 1. Řidič Mercedes GP měl reálnou šanci skončit v prvních třech, ale nemohl udržet za sebou rychlejší soupeře.

56. První místo pro Jensona Buttona (McLaren)

57.

58.

59. Jenson Button: "Nevím, co říct. Bylo to velmi emocionální tři hodiny - nejprve incident s Lewisem, ve kterém jsem prostě neviděl, kdo je kolem, omlouval jsem se mu a pak se vrhl do boje. Za bezpečnostním autem jsem byl potrestán na jámy - dnes jsem musel třikrát prolomit zadní stranu pole. , prodeje Pokud jsem nehrála, ale první místo je úžasné, možná je to nejlepší z mého povolání. Sankce ze strany správců nemyslím na to a nemyslím si, že jsem udělal něco špatně, ale nikdy nevíte jaké rozhodnutí bude učiněno ".

60. Podium: Tlačítko, Vettel, Webber